הפסקת עישון בעזרת מכשיר הקלמיגו

לצאת להפסקת עישון? זה של "פעם", היום יוצאים להפסקת "קלמיגו"

לאורך העשורים האחרונים חלה ירידה מבורכת בשיעור המעשנים בישראל ובכל זאת, על פי הנתונים העדכניים, שיעור המעשנים עומד כיום על כ 20% מהאוכלוסייה הבוגרת, זאת בעוד שמידי שנה מתים בארץ כ- 8000 אנשים מנזקי העישון, כ-800 מתוכם ממה שמכונה "עישון פסיבי".

 

הנתונים הללו, קשים ככל שיהיו- לא באמת מפתיעים איש. על נזקי העישון מדברים כבר מזה מספר עשורים, חפיסות הסיגריות מסומנות בכתובים מרתיעים ובכל זאת, קיים מחסום דמיוני בין הידע על נזקי העישון לבין היכולת לשנות הרגל הזה.

חלק גדול מהמעשים היו רוצים להפסיק לעשן אך עבור רבים מהם, הסיגריה מאפשרת להם להוריד הילוך, להירגע, לשבור את רצף היום ולהתמלא בשלווה, גם אם רגעית בלבד.

 

אך מסתבר, שכיום קיים אמצעי אחר- בריא הרבה יותר ומרגיע הרבה יותר ובעל השפעות נרחבות נוספות על הפחתת מתח נפשי, שיפור השינה ועוד. לאמצעי הזה קוראים מכשיר ה"קלמיגו".

קשה להאמין שהמכשיר הקטן והאישי הזה זמין לרובינו ויכול להציל את המעשנים שמייחלים להפסיק או להפחית בעישון.

אז מה זה בדיוק ה"קלמיגו" ואיך הוא יכול להחליף את הסיגריה?

הקלמיגו הוא מכשיר קטן הדומה למשאף ומצוייד בתכנת ביופידבק חכמה. כאשר מתעורר החשק לסיגריה, שולפים את המכשיר ומתחילים לנשום לתוך הפייה שלו. המכשיר בתגובה מאותת באמצעות רטט ונורות חיווי ולמכוון לאט לאט להאריך את הנשימה, עד שמגיעים לנשימה טיפולית שמשרה שלווה ורוגע.

במקור, המכשיר פותח לטיפול בהתקפי חרדה ואכן הוכח מחקרית כיעיל מאוד לטיפול בחרדות ומסתבר שגם עבור המעשנים מדובר בבשורה של ממש שיכולה להחליף את הסיגריה בנשימה טיפולית בעלת אפקט מרגיע.

בנוסף הוכח, ששימוש קבוע במכשיר של שלוש פעמים ביום, במשך 3 דקות- מפחית משמעותית את רמות המתח הנפשי, מפחית חרדות ומשפר את איכות השינה.

אז מה דעתכם?

שנצא להפסקת קלמיגו? 😊

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.