עור פנים חלק בלי הזרקות ובלי מכונים

עור פנים חלק בכל גיל: בלי זריקות ובלי מכונים

אנחנו, הנשים, רוצות להיראות טוב בכל גיל. זה חלק מה DNA שלנו, חלק מהנשיות שלנו.

עם השנים, הגוף שלנו מייצר פחות ופחות מהחומרים שתורמים לעור פנים חלק ובריא וכך נוצרים קמטים, פיגמנטציה ועור דקיק. הגוף מאבד עם הזמן את היכולת הטבעית שלו לייצר אלסטין וקולוגן ולכן העור מאבד את מראהו הצעיר והמטופח.

עד לפי כעשור, מי שרצתה לשמור על עור מטופח וצעיר נאלצה לבחור בין טיפול של קוסמטיקאית לבין הזרקות של חומרים שאמנם "עושים את העבודה" אבל גם הרכבם הכימי רחוק מלהיות בריא מה גם שההזרקה הוא תהליך לא נעים בכלל ונשים רבות שרצו להימנע ממנו- פשוט ויתרו על חלום העור החלק אחרי גיל מסוים.

לשמחתינו, הטכנולוגיה המתקדמת עם השנים הביאה עמה פתרון קל ונוח בצורת מכשיר אישי שנקרא ניואה.

המכשיר מאפשר לך לטפל בעור הפנים, בבית, תוך כדי צפייה בטלוויזיה או שיחה עם בני הבית ובינתיים- העור שלך חוזר לחיוניות הטבעית שהייתה לו לפני שנים.

המכשיר פועל על גלי רדיו שיוצרים חימום עמוק של רקמת העור ו"מעוררים" את תאי העור לייצר קולוגן. הקולוגן מחזיר לעור את מראהו הצעיר, מקטין את עומק הקמטים ומשאיר עור חלק הרבה יותר.

כבר אחרי החודש הראשון של שימוש, רואים ירידה של כ-45% בעומק הקמטים ועליה בחיוניות העור.

השימוש במכשיר מצריך רק 24 דקות בכל שימוש. החודש הראשון- חמש פעמים בשבוע ולאחר מכן מספיק פעם בשבוע. הטיפול אינו כואב ואינו מזיק.

המכשיר מאושר על ידי משרד הבריאות ואין לו תופעות לוואי.

אתן מוזמנות ליצור קשר ולקבל פרטים נוספים עם מכשיר הניואה בטלפון 09-3819999

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.