רפואת תדרים- הרפואה של העתיד

עד כה התרגלנו לחשוב על רפואה במונחים של ביולוגיה וכימיה. אך האמת היא שכבר לפני מעל 100 שנים התגלה תפקידה הדרמטי של הפיזיקה בבריאות גופינו ונפשינו.

בתחילת המאה ה-20 התחיל להתפתח זרם ברפואה שנקרא "רפואת תדרים" אך נדרש שינוי פרדיגמה שאיחר להגיע כדי להופכה לנחלת הכלל. וכך, במשך מעל 100 שנים רפואת התדרים שימשה רק חוגים נבחרים של אנשי מדע ורפואה בעשורים האחרונים בלבד היא תופסת תאוצה ויוצאת לאור לציבור הרחב.

מה זה רפואת תדרים ומאיפה היא מגיעה?

כדי להבין מהי רפואת תדרים צריך לחזור ליסודות.

אלברט איינשטיין היה הראשון שהוכיח בצורה מתמטית שחומר עשויים מתדרים כשלמעשה ההבדל בין חומר לאנרגיה הוא במקצב התדרים שלהם. כלומר, גם חומר הוא סוג של אנרגיה. המחשבה הזאת חוללה מהפכה. כל שסביבנו עשוי חומר: האויר, הקרקע, בצמחיה, התאים, המים וכל דבר ביקום. ואם חומר הוא למעשה, אנרגיה, אזי שהכל ביקום עשוי אנרגיה ובעל תבנית ויברציה מסויימת.

גם הגוף שלנו, שעשוי מ"חומר" ממנו מורכבים התאים, הרקמות, האיברים, הדם, ההורמונים, האנזימים- כל אלה, למעשה, משדרים תדרים. השדה האלקטרומגנטי שמפיק תא אנושי משקף את התדר שלו.

כיום, המחקר המודרני של התדרים ברפואה מתמקד בשני תחומים: ביו-אלקטרומגנטיקה ( השדות האלקטרומגנטיים המופקים מתאים חיים) וביו-פוטוניקה (האור שמופק מתאים חיים).

כיום המחקר מתמקד בעדויות לכך שניתן לשלוט בגורל תאי הגזע (שיכולים להתמיין לכל סוג תא בגוף) על ידי חשיפה מבוקרת לתדרים מסויימים. פריצת דרך כזאת, כשתגיע, יכולה להוות מזור לאינספור מחלות.

מייסדי התחום היו ארבעה אמריקאים פורצי דרך מתוך הממסדר הרפואי בתחילת המאה הקודמת: ד"ר אלברט אברהמס (רופא פנימאי), ד"ר רות דראון (כירופרקטית), רויאל רייף (מהנדס, מפתח טכנולוגיות בתחום הרפואה, חתן 14 פרסים ממגוון מוסדות מהממסד הרפואי) וד"ר חולדה קלארק (ביולוגית, מתמחה בביופיזיקה). כל ארבעתם- אנשים מכובדים ומוערכים מאוד בממסד הרפואי, עד הרגע שהם מציגים את הרעיונות פורצי הדרך שלהם ואז מסולקים מהקונצנזוס ולוקח הרבה זמן עד שהרעיונות שלהם מתורגמים לפרקטיקה מקובלת.

איך עובדת רפואת תדרים?

ברפואת תדרים מחלה נחשבת כחוסר איזון של תדרים. כלומר, אם מתפתחת בגוף מחלה- היא נובעת מיציאה מדפוס הקצב ה"נורמלי".

חקר רפואת התדרים הצליח לזהות את "חותם התדר" של וירוסים, חיידקים ומחלות לצד "חותם התדר" של איברים ורקמות בריאות. אף "חותם התדר" של מחשבות ורגשות עבר זיהוי.

השבת האיזון אפשרית כיום באמצעות מכשור מיוחד שיודע לשלוח תדר חשמלי שנושא "חותם" מתאים לאיזון התדר שהשתבש.

 

מה לנו ולזה? איך רפואת תדרים יכולה לעזור בחיים הפרטיים שלנו?

בשתי מילים: איבחון (לא פולשני ומקיף) וריפוי (ללא תרופות או ניתוחים).

בזכות "חותם התדר" אותו הצליחו לגלות החוקרים לכל סוג של חיידק, וירוס, הורמון וכו', טכנולוגייה המבוססת על רפואת תדרים כיום יודעת לאבחן מגוון מאוד רחב של בעיות רפואיות- עוד טרם הופעתם על פני השטח.

כלומר, לרוב, אנחנו מגלים על מחלה בשלב שהיא מופיעה בגוף (או בנפש) אבל אבחון בשיטת התדרים יודע לאבחן את הגורמים עוד טרם הופעתה וגם לטפל בה.

כמו כן, האיבחון בשיטה זו הוא לא פולשני ולוקח דקות ספורות בלבד.

המידע שמתקבל הינו מדיד וניתן לראות בצורה גרפית בדיוק איפה ה"בעיות" ואיפה המצב תקין.

בנוסף לכך, באמצעות טכנולוגיית תדרים ניתן גם לבצע ריפוי, או "כיוונון התדרים". ריפוי כזה אינו כואב כלל, לא פולשני, אינו מצריך אישפוז או אי נעימות ולרוב- השפעתו מיידית.

המכשיר האמין ביותר בשיטה זו שמצאנו, לאחר בדיקה והשוואה של מספר מכשירים הינו ה LIFE EXPERT. ניתן להקליק כאן למידע נוסף על המכשיר.

לסיכום,

אחד מהדברים היותר נפלאים בטכנולוגיית תדרים הוא העובדה שהיא מאמנת את הגוף שלנו לבריאות. תדרים תומכי בריאות אינם זרים לגופינו. הגוף מכיר ויודע לייצר כאלה תדרים באופן טבעי. השימוש בטכנולוגיית תדרים רק "מכוונן" את הגוף לתדר הטבעי התקין. אבל, כמו בכל דבר פורץ דרך, עובר לא מעט זמן עד שהדבר הופך לנחלת הכלל, מקובל על ידי הממסד. עד אז, יהיו אלה בעיקר האנשים שיודעים לאתגר את החשיבה הממסדית ולמצוא את הדרך שלהם- שיהנו ממה שיש לטכנולוגיה הזאת להציע.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.